USŁUGI - ZAKŁAD POGRZEBOWY WALKOWIAK

Przejdź do treści

Menu główne:

 
Zakład pogrzebowy Walkowiak  oferuje szeroki wachlarz usług w Dębnie jak i na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie w tej branży, pozwala nam, na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Bez względu na to, w jakim obrządku i w jakiej formie przeprowadzana jest ceremonia pogrzebowa, każdorazowo dokładamy starań, aby odpowiedzieć na wszystkie potrzeby Zleceniodawców. Mamy świadomość, że wszyscy chcą, aby to ostatnie pożegnanie było godne i odzwierciedlało szacunek jakim darzymy osobę, która odeszła.

Działamy kompleksowo, dlatego proponujemy naszym Klientom pomoc w załatwianiu wszelkich spraw związanych z pochówkiem, takich jak:
* załatwienie wszystkich czynności i formalności cywilno-prawnych,     związanych z zarejestrowaniem zgonu oraz pochówkiem,
*  załatwianie formalności urzędowych,
*  wybór trumny lub urny, akcesoriów pogrzebowych, wieńców itp.,
*  oprawa muzyczna,
*  przygotowaniem osoby zmarłej,
*  kompleksową obsługą ceremonii,
*  przygotowaniem miejsca pochówku na cmentarzu,
*  zajmujemy się transportem w kraju i za granicą,
*  przeprowadzamy ekshumacje.

Gratis:
 * nekrologi z rozwiezieniem,
* nekrologi w formie elektronicznej,
     * wiązanka na Trumnie z żywych kwiatów,
     * dekoracja Kaplicy lub Kościoła,
     * podziękowania i obrazki,
     * msza od Zakładu Pogrzebowego,
     * załatwienie formalności w ZUS i KRUS,
     * oprawa muzyczna,
     * winda pogrzebowa z roletą na wieńce,
     * warta żałobników w kościele przy trumnie.

Nasze ceremonie pogrzebowe w Dębnie są zawsze na najwyższym poziomie. Zawsze też mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w kwestiach urzędowych i prawnych. Dotyczy to również ekshumacji, które wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Działamy profesjonalnie i zgodnie z wszelkimi zasadami moralnymi i etycznymi, okazując szacunek dla osób zmarłych i ich rodzin. Staramy się, aby nasze wsparcie było dla Państwa pomocne, ale jednocześnie taktowne. W trudnych chwilach związanych ze stratą osoby bliskiej, zawsze pragniemy aby ostanie pożegnanie było godnym ukoronowaniem życia Zmarłego oraz dobrym wspomnieniem dla pogrążonej w smutku rodziny.
607343887
605076940
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego