Rodzinna atmosfera i profesjonalne podejście.
74-400 Dębno
Jana Baczewskiego 7 C

CAŁODOBOWA POMOC

JESTEŚMY OTWARCI

Pon. – Niedz.: 24h

ADRES BIURA

Jana Baczewskiego 7 C,
74-400 Dębno

Dostosowana Usługa

Na Najwyższym Poziomie

Wizerunek naszej firmy budujemy od wielu lat, na rzetelnej informacji i ogromnym doświadczeniu.

CEREMONIE POGRZEBOWE NA NAWYŻSZYK POZIOMIE

DOM POGRZEBOWY WALKOWIAK

Wizerunek Naszej Firmy Budujemy Od Wielu Lat, Na Rzetelnej Informacji I Ogromnym Doświadczeniu.

Zdajemy Sobie Sprawę, Że Śmierć, Zwłaszcza Bliskiej Osoby, To Wielka Tragedia I Nawet Jeżeli Jesteśmy Przygotowani Na Rozstanie, Stając W Obliczu Śmierci, Nie Zawsze Potrafimy Sobie Poradzić W Tej Trudnej Chwili.

Rodzinom, Które Znalazły Się W Bolesnej Sytuacji Staramy Się W Sposób Jak Najbardziej Bezstresowy Pomóc W Załatwieniu Wszelkich Formalności. Informacja O Zakresie Usług, Oraz Całkowitym Koszcie Ceremonii Pogrzebowej Jest Państwu Przedstawiana Przed Pogrzebem.

Organizujemy Pogrzeby Różnych Obrządków Wyznaniowych, Według Życzenia Naszych Klientów. Będziemy Tam, Gdzie Będą Nas Państwo Potrzebować, Gdyż Świadczymy Nasze Usługi Pogrzebowe W Dowolnym Miejscu I Według Życzeń Rodziny, Pogrzeby Na Terenie Całego Kraju.

Jeśli Z Jakichś Powodów Nie Mogą Państwo Dojechać Do Naszego Biura, Przyjedziemy Osobiście Na Miejsce I Załatwimy Wszystkie Formalności Związane Z Pogrzebem. Całodobowy Telefon Jest Do Państwa Dyspozycji O Każdej Porze, Umożliwia On Eksportację Zmarłych Z Domu, A Także Kontakt Ze Specjalistą W Sprawie Załatwienia Wszelkich Formalności.

Jeżeli Zdecydują Się Państwo Na Skorzystanie Z Usług Naszej Firmy, Gwarantujemy, Że Dołożymy Wszelkich Starań, Aby W Trudnych Chwilach Okazać Pomoc I Wsparcie.

Oferta

Bez względu na to, w jakim obrządku i w jakiej formie przeprowadzana jest ceremonia pogrzebowa, każdorazowo dokładamy starań, aby odpowiedzieć na wszystkie potrzeby Zleceniodawców. Mamy świadomość, że wszyscy chcą, aby to ostatnie pożegnanie było godne i odzwierciedlało szacunek jakim darzymy osobę, która odeszła.

Nasze ceremonie pogrzebowe w są zawsze na najwyższym poziomie. Zawsze też mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w kwestiach urzędowych i prawnych. Dotyczy to również ekshumacji, które wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług naszej firmy, gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby w trudnych chwilach okazać pomoc i wsparcie.