Rodzinna atmosfera i profesjonalne podejście.
74-400 Dębno
Jana Baczewskiego 7 C
Wybór Urny lub Trumny

TRUMNY

Zakład Pogrzebowy Walkowiak w swojej ofercie ma także trumny do pochówku oraz przeznaczone do kremacji, które wykonane są z ekologicznych materiałów. Trumna w polskiej tradycji to nieodłączny element ceremonii pogrzebowej, a jej wybór należy do rodziny lub bliskich osób zmarłego. Różnić się między sobą rodzajem drewna, kolorem, sposobem wykonania czy kształtem. Jednymi z najpopularniejszych są trumny dębowe, ale często wybierane są także trumny wykonane z innych drzew liściastych, a także z sosny. W swojej ofercie posiadamy wiele różnych trumien, oczywiście służymy profesjonalnym doradztwem w kwiesti ich wyboru.

URNY NA PROCHY

Ceramiczne urny na prochy to jeden z najczęściej wybieranych rodzajów, jakie mamy w swojej ofercie. Występują również urny drewniane, kamienne jak i kompozytowe. Urny pogrzebowe można zakupić w naszym zakładzie pogrzebowym w Dębnie na ulicy Jana Baczewskiego 24. Największą trwałość w użytku mają urny kamienne i ceramiczne, zaś drewniane i metalowe szybciej ulegają degradacji.
W zależności od ceny i materiału wykonania bliscy osoby zmarłej wybierają urne na prochy według własnego uznania. Wszystkie urny do prochów mają odpowiednią pojemność, uwarunkowane to jest przepisami kremacyjnymi, urna na prochy powinna mieć pojemność od 3-5 litrów.

Kondolencje dla Rodziny